Przychodnia Vitalmed

Ul. Bocheńska 28a, 32-005 Niepołomice
Telefon:123573934
mail: vitalmed@zdroweceny.pl

Pracownia USG

Badania ultrasonograficzne są popularną i nieinwazyjną metodą diagnostyczną.


Rehabilitacja

Zabiegi rehabilitacyjne przywracają sprawność fizyczną oraz zdolność do pracy i udziału w życiu społecznym.


Poradnia Dietetyczna
Dobry Dietetyk

mgr Magdalena Węgrzyn
tel. kom. 696-372-702

Oficjalna strona internetowa aptek Zdrowe Ceny

Odwiedź jedną z naszych aptek, skorzystaj z usług lekarzy-specjalistów.
Poznaj wspierane przez nas przedsięwzięcia.
Zobacz nasze promocje na Allegro!
Skorzytaj z porad naszych farmaceutów czytając biuletyn Zdrowie w Cenie.

Balin

32-500, ul. Niemcewicza 2
pn-pt:8.00-18.30
sobota:8.00-15.00
Telefon:32 613 16 08
balin@zdroweceny.pl

Borzęcin

32-825, Borzęcin 87B
pn-pt:8.00-18.00
sobota:8.00-15.00
telefon:14 674 00 80
borzecin@zdroweceny.pl

Gdów

32-420, ul. Młyńska 336
pn-pt:7.30-21.00
sobota:8.00-16.00
telefon:12 251 53 63
gdow@zdroweceny.pl

Gorlice

38-300, ul. 3 Maja 15
pn-sb:7.30-22.00
niedziela:8.00-20.00
telefon:18 545 00 66
gorlice@zdroweceny.pl


Grybów

33-330, ul. Grunwaldzka 9
pn-pt:7.30-21.00
sobota:8.00-16.00
telefon:18 548 37 79
grybow@zdroweceny.pl

Grybów

33-330 Grybów, ul. Rynek 7
Wkrótce otwarcie !




Jordanów

34-240, ul. Rynek 19
pn-sob:7.30-20.30
niedziela:9.30-19.00
telefon:18 267 05 15
jordanow@zdroweceny.pl

Kępa Bogumiłowicka

33-101, Kępa Bogumiłowicka 40C
pn-pt:7.45-19.00
sobota:8.00-15.00
telefon:14 657 13 73
kepa@zdroweceny.pl

Niepołomice

32-005, ul. Bocheńska 28a
pn-pt:7.30-22.00
sobota:8.00-22.00
niedziela:11.00-22.00
telefon:12 281 12 41
niepolomiceb@zdroweceny.pl

Niepołomice

32-005, ul. Rynek 15
pn-sob:8.00-21.00
niedziela:10.00-21.00
telefon:12 28 11 963
niepolomice@zdroweceny.pl

Oświęcim

32-600, Plac Kościuszki 12
pn-pt:8.00-20.00
sobota:8.00-16.00
telefon:33 842 26 34
oswiecim@zdroweceny.pl

Pcim

32-432, Pcim 615
pn-pt:8.00-18.00
sobota:8.00-15.00
telefon:12 274 22 05
pcim@zdroweceny.pl

Radłów

33-130, ul. Brzeska 2
pn-pt:8.00-19.00
sobota:8.00-15.00
telefon:14 621 01 56
radlow@zdroweceny.pl


Tarnów

33-100, Plac Kościuszki 3
pn-pt:7.00-20.30
sobota:8.00-18.00
telefon:14 623 24 15
tarnow@zdroweceny.pl

Skawina

32-050, ul. 29 Listopada 5E
pn-pt:7.30-21.00
sobota:7.30-20.00
telefon:12 256 39 61
skawina@zdroweceny.pl

Wielkie Drogi
- punkt apteczny

32-051 Wielkie Drogi 102
Wkrótce otwarcie !



Zakliczyn

32-840, ul. Jagiellońska 4
pn-pt:7.30-20.30
sobota:8.00-16.00
telefon:14 651 01 92
zakliczyn@zdroweceny.pl

Zakliczyn

32-840, ul. Rynek 35
pn-pt:7.00-19.00
sobota:7.00-15.00
telefon:14 627 78 75
zakliczyn.rynek@zdroweceny.pl